Już w starplazie!O ile się nie mylę,każda rzecz kosztuje 12 sd.Jak dla mnie to trochę za drogo...
Podobają się wam?Kupicie coś?
Konkursowo
wtorek, 7 grudnia 2010
Darmowa sukienka
1. Wchodzimy na adres: goproxing.com
2. Wklejamy :
http://www.stardoll.com/en/campaigns/den_uk/contest.php?gift=true
3. Wciskamy Go/ENTER
4. Logujemy się .
5. GOTOWE!!!Sukienka czeka w apartamencie .
2. Wklejamy :
http://www.stardoll.com/en/campaigns/den_uk/contest.php?gift=true
3. Wciskamy Go/ENTER
4. Logujemy się .
5. GOTOWE!!!Sukienka czeka w apartamencie .
Stardoll Mafia?
Ostatnio na blogu www.stardoll.ocom.pl zobaczyłam dziwną notkę.Pisali o stardollowej mafii.(włoskiej)Radzę uważać!Zabezpieczcie swoje cenne ciuchy i przedmioty!(np.schowajcie je do schowka)Zmieńcie hasło na takie,aby nikt się nie domyślił.(może być takie głupie jak www.palmolamy.pl,itd...)Oto oficjalna strona maffi:
http://sdmafia.tk/
Ja już tam byłam.Pamiętajcie,aby ciągle sprawdzać pocztę!Jeżeli zauważycie,że któś podejrzany odwiedził was w ostatnich chwilach i zniknęły wam cenne przedmioty/ubrania,możecie zgłosić to na policję.Przecież to w końcu kradzież!Nie będziemy sobie na to pozwalać!Jest to zwykłe przestępstwo!
Pewnie wielu z was,kiedyś,bardzo dawno temu,też próbowało ukraść czyjeś konto.To normalne.Ponad 40 % /100 % na stardollu podają się za niewiniątka,obiecujące komuś ss za darmo,jeżeli tylko podacie mu hasło,no a potem,oni zmieniają e-mail i hasło,no i koniec!Mnie okradziono parę razy...Byłam wtedy bardzo mała...8 lat? 7?
Teraz jestem już o wiele starsza i na pewno nie dam już się nabrać!
ŚMIERĆ MAFII!!!
http://sdmafia.tk/
Ja już tam byłam.Pamiętajcie,aby ciągle sprawdzać pocztę!Jeżeli zauważycie,że któś podejrzany odwiedził was w ostatnich chwilach i zniknęły wam cenne przedmioty/ubrania,możecie zgłosić to na policję.Przecież to w końcu kradzież!Nie będziemy sobie na to pozwalać!Jest to zwykłe przestępstwo!
Pewnie wielu z was,kiedyś,bardzo dawno temu,też próbowało ukraść czyjeś konto.To normalne.Ponad 40 % /100 % na stardollu podają się za niewiniątka,obiecujące komuś ss za darmo,jeżeli tylko podacie mu hasło,no a potem,oni zmieniają e-mail i hasło,no i koniec!Mnie okradziono parę razy...Byłam wtedy bardzo mała...8 lat? 7?
Teraz jestem już o wiele starsza i na pewno nie dam już się nabrać!
ŚMIERĆ MAFII!!!
poniedziałek, 6 grudnia 2010
1-szy post
Witajcie mieszkańcy Ziemii!
Nazywam się Ola i mam 10 lat.Urodziłam się 19 maja 2000 roku.Mieszkam w małym miasteczku zwanym Kętrzyn.Ale dość już o mnie.Zainspirowana założeniem tego bloga,zostałam poprzez wielki konkurs na miss bloga stardoll.ocom.pl.Pomyślałam,że też mogę urządzać wiele konkursów.Niekoniecznie na nagrody,ale na satysfakcję z siebie i wyższe noty(StardollCV).Mam nadzieję,że dużo ludzi będzie odwiedzać mojego bloga. Na razie konkursów nie będzie,tylko wieści ze stardoll'a.
Nazywam się Ola i mam 10 lat.Urodziłam się 19 maja 2000 roku.Mieszkam w małym miasteczku zwanym Kętrzyn.Ale dość już o mnie.Zainspirowana założeniem tego bloga,zostałam poprzez wielki konkurs na miss bloga stardoll.ocom.pl.Pomyślałam,że też mogę urządzać wiele konkursów.Niekoniecznie na nagrody,ale na satysfakcję z siebie i wyższe noty(StardollCV).Mam nadzieję,że dużo ludzi będzie odwiedzać mojego bloga. Na razie konkursów nie będzie,tylko wieści ze stardoll'a.
Gorąco pozdrawiam!
frecia11 (Ola)
Subskrybuj:
Posty (Atom)



