poniedziałek, 6 grudnia 2010

1-szy post

Witajcie mieszkańcy Ziemii!
Nazywam się Ola i mam 10 lat.Urodziłam się 19 maja 2000 roku.Mieszkam w małym miasteczku zwanym Kętrzyn.Ale dość już o mnie.Zainspirowana założeniem tego bloga,zostałam poprzez wielki konkurs na miss bloga stardoll.ocom.pl.Pomyślałam,że też mogę urządzać wiele konkursów.Niekoniecznie na nagrody,ale na satysfakcję z siebie i wyższe noty(StardollCV).Mam nadzieję,że dużo ludzi będzie odwiedzać mojego bloga. Na razie konkursów nie będzie,tylko wieści ze stardoll'a.
Gorąco pozdrawiam!
frecia11 (Ola)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz