Ostatnio na blogu www.stardoll.ocom.pl zobaczyłam dziwną notkę.Pisali o stardollowej mafii.(włoskiej)Radzę uważać!Zabezpieczcie swoje cenne ciuchy i przedmioty!(np.schowajcie je do schowka)Zmieńcie hasło na takie,aby nikt się nie domyślił.(może być takie głupie jak www.palmolamy.pl,itd...)Oto oficjalna strona maffi:
http://sdmafia.tk/
Ja już tam byłam.Pamiętajcie,aby ciągle sprawdzać pocztę!Jeżeli zauważycie,że któś podejrzany odwiedził was w ostatnich chwilach i zniknęły wam cenne przedmioty/ubrania,możecie zgłosić to na policję.Przecież to w końcu kradzież!Nie będziemy sobie na to pozwalać!Jest to zwykłe przestępstwo!
Pewnie wielu z was,kiedyś,bardzo dawno temu,też próbowało ukraść czyjeś konto.To normalne.Ponad 40 % /100 % na stardollu podają się za niewiniątka,obiecujące komuś ss za darmo,jeżeli tylko podacie mu hasło,no a potem,oni zmieniają e-mail i hasło,no i koniec!Mnie okradziono parę razy...Byłam wtedy bardzo mała...8 lat? 7?
Teraz jestem już o wiele starsza i na pewno nie dam już się nabrać!
ŚMIERĆ MAFII!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz