wtorek, 7 grudnia 2010

ekcja biżuteri ,,Epiphany"

Już w starplazie!O ile się nie mylę,każda rzecz kosztuje 12 sd.Jak dla mnie to trochę za drogo...



Podobają się wam?Kupicie coś?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz