Konkursowo
wtorek, 7 grudnia 2010
ekcja biżuteri ,,Epiphany"
Już w starplazie!O ile się nie mylę,każda rzecz kosztuje 12 sd.Jak dla mnie to trochę za drogo...
Podobają się wam?Kupicie coś?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz